Książkowa rozdawajka. 6 książek do wyboru.

Zapraszam na pierwszą książkową rozdawajkę. Na początek przygotowałam 6 książek do wyboru. Dwie książki są nowe i przygotowane specjalnie na tą „rozdawajkę”. 4 książki są używane, z mojej biblioteczki, ale w bardzo dobrym stanie. Pomyślałam, że nikt się chyba nie obrazi. Przecież to dobry sposób na oszczędzanie zasobów i wymianę wiedzy, jak i dobrej energii. 🙂

w
1. „Piersi. Poradnik dla każdej kobiety”. Potężna książka tylko o piersiach. Moje pierwsze skojarzenie „Mam takie małe piersi i taka wielka o nich książka???” 😛 Nowa. Kupiona specjalnie na tą „okazję” i wybrana z rozmysłem, bo to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety.

2. „Fetysz mózgu”. Kiedyś dostałam jako pamiątkę z festiwalu komiksów. Jest to bowiem komiks „psychologiczny”, na temat tego jak my kobiety potrafimy zepsuć związki i własne życie. :p Dość mocne ilustracje i mocny język, ale uwagi i sytuacje bardzo trafne i mądrze ujęte. Warto przeczytać. Śmiesznie i inteligentnie. Używana, dwa razy czytana. Ma troszkę zagięty róg.

3. „Bawmy się razem” Ikeowa książka, dla pokolenia IKEA :P. Ślicznie wydana, z pięknymi zdjęciami, o kreatywnych i łatwych do zrealizowania zabawach z dzieckiem. Twarda okładka, ładny papier. Raz czytana. Właściwie jak nowa.

4. „Duński sposób na szczęście. Najskuteczniejsza filozofia wychowania.” Książka o skandynawskim sposobie wychowywania dzieci. Idea mi dość bliska, więc książkę jak najbardziej polecam. Nie wiem, czy osobiście wychowuję Gaję w tej filozofii, bo mam raczej wrażenie, że Gaja po prostu w swoim tempie dorasta, a ja jakoś za tym podążam i bardziej lub mniej nadążam. Nie wiem też, czy ośmieliłabym się powiedzieć, że sprawę jej dorastania kontroluje :p Wychowywanie natomiast z definicji zakłada kontrolę nad sytuacją i świadome wyznaczanie ścieżek oraz przestrzeganie podążania nimi. My zaś z Gajką ewidentnie biegamy po trawnikach życia 😛 Ale właśnie to można by podciągnąć pod skandynawskie „dzieci lasu” 😛 Zawsze to lepiej brzmi niż totalny eklektyzm pomieszany z bezradnością 😛

5. Książka niespodzianka, dla tych, którzy lubią zaskoczenie. Psychologiczno – rozrywkowo – kulinarna. Raczej dla kobiet. Więcej nie zdradzę 😛

6. „Jestem tu i teraz. Jak stać się uważnym we wszystkim co się robi.” To właściwe nie książka, a ćwiczenia z codziennego, domowego mindfulness. Raczej lekka i zabawna. Nowa. Książka do wyboru tylko dla „blogowiczów”.

Wybierzcie zatem jedną książkę, jeśli w ogóle jakaś Wam odpowiada i napiszcie w komentarzu, którą chcecie 🙂 5 maja zrobię losowanie, oczywiście w ramach wybranej książki 🙂 W poniedziałek 6 maja napiszę, kto jaką książkę wylosował, pozbieram adresy i jak najszybciej wyślę paczuszki.

Jeśli wybierzecie książki 1-5, to losować będę wśród osób, które się zgłosiły zarówno ze strony na Facebooku,jak i z bloga. Książka nr. 6 jest tylko dla osób czytających bloga.
Nie pytajcie, nie mam pojęcia czemu tak komplikuję, chyba nie chcę aż tak się dublować 😛

Zapraszam do zabawy 🙂

Komentarze

2 comments on “Książkowa rozdawajka. 6 książek do wyboru.”
  1. Renata pisze:

    Super rozdanie! 🙂 Chciałabym przeczytać komiks „Fetysz mózgu”.

    Polubienie

  2. Paulina pisze:

    Ja bym chciała książkę numer 5! 🙈

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s